Rozpaczliwie podejmowane, liczne próby powstrzymania łysienia przekonały Cię, że nie warto, bo stosowane preparaty i środki albo nie przynosiły efektów, albo ich skład zawierał masę syntetycznych składników, które mogły wywołać przykre skutki? Dedykowane produkty HairVities Men i HairVities Women uwzględniają specjalne potrzeby kobiet i mężczyzn i są w pełni naturalne i bezpieczne dla zdrowia. Oparte na specjalnej formule HairGrow, czyli mieszance ziół, które wspierają wzrost włosów i redukują ich wypadanie.

Preparat dzięki starannie wyselekcjonowanym składnikom jest skuteczny i przynosi oczekiwane efekty. Zawiera substancje czynne pokrywające od 50 do 100% dziennego zapotrzebowania, wśród których znajdziemy cynk, miedź, jog, witaminę B6, biotynę, żelazo i niacynę.

HairVities – efekty stosowania

Pierwsze efekty zażywania suplementu HairVities można zauważyć nawet po pierwszym tygodniu. Dobrze znany problem osób borykających się z łysieniem w postaci wszechobecnych włosów (na szczotkach, grzebieniach, ubraniach, pod prysznicem) zaczyna ustawać.

Na pełny, pożądany efekt suplementacji trzeba cierpliwie poczekać ok 3 miesięcy nieprzerwanego stosowania preparatu. Te najbardziej oczekiwane skutki przyjmowania suplementu to zmniejszenie zakoli, pokrycie ich mocnymi włosami, wysyconymi pigmentem, zahamowanie procesu wypadania oraz ciągła stymulacja do wytwarzania przez mieszki nowych włosów.

W składzie preparatów HairVities znajdziemy między innymi wyciąg z owoców palmy sabałowej, w której zawartość fitosferoli działa hamująco na proces wypadania włosów i niszczenia mieszków włosowych oraz ekstrakt z plechy morszczynu pęcherzykowatego bogatej w składniki mineralne i witaminy.

HairVities – cena oraz gdzie kupić?

Najbezpieczniejszym miejscem do dokonania zakupu preparatów HairVities jest sklep internetowy polecany przez producenta – można do niego przejść bezpośrednio ze strony produktu: HairVities dla Kobiet: http://women.HairVities.com/ lub HairVities dla Mężczyzn: http://men.HairVities.com/. Daje to gwarancję, że otrzymamy w 100% oryginalny produkt, który zapewni pożądane efekty.

HairVities dla mężczyzn sprzedawany jest w trzech możliwych wariantach:

  • Pojedynczo – jedno opakowanie w cenie promocyjnej 85zł wystarcza na miesiąc kuracji. W tym czasie stosowania zauważysz wzmocnienie włosów.
  • 3 opakowania – pakiet zapewniający kurację trzymiesięczną w korzystnej cenie 170zł. Taki czas przyjmowania preparatu pozwoli zauważyć wzmocnienie włosów i stymulację ich wzrostu, owocującą zagęszczeniem fryzury.
  • 6 opakowań – koszt pakietu to 340 zł. Półroczne stosowanie suplementu HairVities to nie tylko wzmocnienie i zagęszczenie włosów, ale także odbudowa cebulek włosowych odpowiedzialnych za ich wytwarzanie.

HairVities dla kobiet można nabyć:

  • Pojedynczo w cenie 99zł – opakowanie wystarczy na miesiąc kuracji, po którym zauważysz, że Twoje włosy są mocniejsze
  • Pakiet 3 opakowań w promocyjnej cenie 198 zł. Po trzech miesiącach nieprzerwanej kuracji włosy będą wzmocnione, będzie ich więcej, a wypadanie zostanie zahamowane
  • Pakiet 6 opakowań w cenie 396 zł. – półroczne stosowanie nie tylko wzmocni i zagęści włosy, ale także odbuduje cebulki, co spotęguje efekt.